Přihlašovací jméno:

Heslo:

Kávovary
Konvice
Péče o vlasy
Holící strojky
Vysavače
Náhradní díly
Remington IPL6000 i-Light
IPL 6000

Výrobce: Remington


Záruční doba: 2 roky


Na skladě: 1


Dodání (když není na skladě): 2 dny


Recyklační poplatek: 0 Kč


Cena bez DPH: 4 193 Kč


Cena s DPH: 4 990 Kčrevoluční epilátor s technologií IPL • odstranění chloupků technologií světelných záblesků • zabudovaná UV ochrana • senzor pokožky • vyměnitelná výbojka s životností 1500 záblesků • vhodné pro partie od krku dolů • pro ženy i muže

Revoluční odstraňovač chloupků značky Remington, který zajistí perfektní vzhled na delší dobu. Pokud vás trápí nepříjemné holení či zastřihávání chloupků na nohou či intimních partiích, jistě oceníte možnost využít profesionální technologie IPL i v domácím prostředí. Není to žádná hračka, na vývoji tohoto přístroje se podíleli přední dermatologové. Výsledkem může být dlouhodobé odstranění chloupků dokonce až na 6 měsíců.

Využita je zde naprosto bezbolestná technologie rychlého světelného záblesku, která je u profesionálních přístrojů označována jako IPL. i-Light byl klinicky testován, a jeho výsledky jsou tak ověřené. Je jedno, zdali jej bude používat žena či muž, produkt je určen pro obě pohlaví a mnoho typů pleti. Navíc má přístroj integrovaný senzor pleti, takže nedovolí použití v případě nevhodného typu pokožky.
Technologie IPL

Technologie IPL, pracuje na principu rychlých světelných záblesků, které zajistí odumření chloupku včetně kořenu. Přístroj je vybaven speciální žárovkou, která má životnost až 1500 záblesků. Světlo je absorbováno pigmenty v okolí chloupku a působením ve folikule tak dočasně zamezuje růstu chloupku.
Rozpoznání pleti

Přístroj je nově vybaven funkcí, která dokáže reagovat na konkrétní typ pleti. Po stisknu tlačítka je ověřen vzorek pokožky a přístroj vyhodnotí, zdali je možné na daném typu pleti odstranění chloupků provádět. Pokud je pokožka příliš tmavá, Remington aplikaci znemožní.

Díky tomu je zaručená opravdu dokonalá bezpečnost při používání přístroje, a vy se tak nemusíte bát, že by se po použití projevily jakékoli vedlejší účinky. Přístroj není vhodný pro použití v oblasti krku a obličeje, je ideální pro aplikaci na oblast bikin, podpaží a nohou. Použití je možné na tónech pleti 1–4 (viz obrázek).
Konstrukce

Přístroj je zpracován tak, že se skládá z pevné základny a ručního přístroje s cartridge. Základna dovoluje nastavení nadstandardních funkcí, jako je například frekvence Propuls, která zrychlí záblesky na 2 sekundy, či Multi-Flash pro větší oblast záběru. Volit lze ale i přesný Single-Flash záblesk. Díky přehledným indikačním LED také víte, jaký je stav přístroje – diody například indikují životnost žárovky či intenzitu světla.

Cartridge obsahující výbojku vydrží fungovat přibližně 1500 záblesků, poté ji lze jednoduše vyměnit za novou.
Doplňující informace

• epilátor s technologií IPL
• zabudovaná UV ochrana
• senzor pokožky
• životnost 1500 záblesků, vyměnitelná cartridge
• vhodné pro partie od krku dolů
• pro muže i ženy.

Zpět na Katalog